Hakkımızda

Avukatla.com; 2018 yılında Türkiye’de bireyin en temel ihtiyacı olan adaletin, toplumun her kesiminde sağlanması için kaliteli ve geniş avukat topluluğu ile bireyler arasında köprü oluşturmak amacıyla kurulmuştur.

Artan nüfus ve gelişmişlik düzeyi, bireylerin birbirleriyle ve kurumlar ile etkileşim sıklığını ciddi oranda arttırdı. Kanunlar ve yönetmelikle ise daha karmaşık hale geldi. Bireyleri bu karmaşadan kurtarmakla görevli avukatların kendilerine özgü literatürlerine bağlı olan iletişimleri, bireyler arasındaki bağların zayıf kalmasına neden oldu. Çoğu zaman bireyler avukatlar ile iletişim kurmaktan çekinmekte veya karşılıklı olarak anlaşmanın yüzeysel kalması durumu yaşanmaktadır. Bu durum da her iki kesimin birbirlerinden yeterince faydalanamamasına neden olmaktadır.

Bununla birlikte bireyler, gerek günlük yaşamlarında gerekse iş hayatlarında yaşadıkları problemlerinin hukuksal bir karşılığı olduğunu ve hukuksal yapıları kullanarak onları çözüme kavuşturabileceklerinin çoğu zaman farkında değiller. Bu nedenle birçoğu, yaşadıkları problemlerde hiçbir avukattan destek almamaktadır. Özel hayatlarında ve iş hayatlarındaki sorunlar ile hayat kalitelerini düşürerek yaşamlarına devam etmektedir. Onları sahip oldukları hakları en etkin kullanabilecekleri şekilde yönlendirebilecek, onlarla aynı dili konuşan ve tarafsız bir platforma ihtiyaç duymaktadırlar.

Tamda bu noktada Avukatla.com devreye girerek, bireyleri kendileri için en uygun hukuk danışmanına yönlendirebilecek, onların tecrübelerini, yayınladıkları makaleleri detaylıca inceleyebilecek ve onlardan hizmet almış başka kullanıcıların puanlarını ve yorumlarını sunacaktır. Böylelikle bireyler ülkemizde bulunan çok sayıdaki kaliteli avukatlara kolayca erişebilerek gerek duyduğu hukuksal danışmanlığı alabilecek yaşamlarını daha adil bir ortamda sürdürebilecektir. Farkındalığın ve doğru yönlendirmenin yapılması ile avukatlarda daha fazla bireye ulaşarak onlara hizmet verebilecektir.

Özetle Avukatla.com’un;

Amacı: Bireyin en temel ihtiyacı olan adaletin toplumun her kesiminde sağlanmasına aracılık etmektir.

Hedefi:

  • Farkındalığı ve hakların bilinirliğini arttırmak
  • İlgilendikleri konunun hukuksal sınıflandırılmasını göstermek
  • İlgili konu hakkında uzmanlaşmış Avukatları listeleyerek hızlı bir erişim sunmak
  • Listelenen avukatların tecrübelerini bireylere tarafsız sunmak ve karşılaştırma yapmasına olanak vermek
  • İlgilendikleri avukatların hizmet puanlarını göstererek alacakları hizmette şeffaflık sağlamak

 

avukat ara

Hemen Avukat Ara !

Hemen Avukatla Adalet Yerini Bulsun.

İhtiyacın olan konuyla ilgili en uzman avukatlara tek tıkla ulaş, tecrübelerini incele, en uygun olanla iletişime geç adalet yerini bulsun.

Avukat Ara

Avukatla.com

Adalet Yerini Bulsun !

Aramıza Katıl Avukat

Avukat mısınız?

Hemen Ücretsiz Üye Olun!

Avukatla.com'a hemen ücretsiz üye olun hukuk danışmanlığı ihtiyacı olan binlerce kişiye ulaşın.

Ücretsiz Üye Ol